ALKOHOL Z WŁASNA ETYKIETĄ

W życiu każdej firmy takie okazję pojawiają się każdego roku lecz okrągły jubileusz i rocznica co kilka lat. To ważny z wielu powodów moment.
Integruje, łączy, motywuje  tak właścicieli jak i pracowników a kontrahentów upewnia, że współpracują z inteligentna organizacją.

Oferujemy wszelkie produkty, alkohole dedykowane ze specjalnie projektowaną etykietą i znakowanym opakowaniem, wytwarzane tradycyjnymi metodami, niespotykane w sklepach i hurtowniach i masowej sprzedaży. Galanterię skórzaną wytwarzana na zamówienie, znakowaną wszelkimi  możliwymi sposobami.

Proponujemy dla firm znakomite słodycze marki LINDT, odzież reklamową, torby, plecaki tak szyte na zamówienie jak i gotowe od ponad 50 światowych producentów. Odzież reklamowa z naszej kolekcji spełnia wszelkie warunki produktów trwałych i przystępnych cenowo.

W naszej szwalni reklamowej uszyjemy dedykowane produkty wykreowane wspólnie z klientem. Jesteśmy doświadczoną grupą osób dla której wyjątkowość produktu, jego niepowtarzalność daje możliwość uzyskania efektu niepowtarzalności co skutkuje dobrym odbiorem przez osoby obdarowane nie tylko z okazji Rocznicy Firmy jak i Świąt Bożego Narodzenia.

- // -

         

   

     

    

  


          

 

  

    

      

   


Menu