Wódka czysta naturalna 

         

     WÓDKA CZYSTA, BIAŁA, NATURALNA DLA FIRM Z ETYKIETĄ

  Best Polish Artisanal Vodka - Wódki i likiery dla firm na rocznice , święta i inne okazje, są produkowane z najwyższej kategorii zbożowego spirytusu i źródlanej wody pozyskanej z oligoceńskiego źródła usytuowanego 300 m pod ziemią. Znamy każdy łan zboża, które zostało użyte do produkcji spirytusu. Zboże które stosujemy jest całkowicie wolne od GMO.  Istnieje 5 rodzajów spirytusu, basic – rolny, rafinowany – powszechnie używany do produkcji wódek i nalewek, wyborowy używany do lepszych wódek, luksusowy – nazwa historycznie zastrzeżona dla spirytusu z ziemniaków oraz spirytus neutralny …… .

My aby stworzyć najlepszą wódkę na świecie dodaliśmy jeszcze jedną szóstą kategorię – spirytus naturalny, z którego usunięty został każdy ślad alkoholu metylowego i fuzli. W procesie produkcji wódki stosujemy Nano Silver, Gold, Diamond filtrację w celu usunięcia wszelkich potencjalnych zanieczyszczeń.

Proces jej tworzenia zajmuje 2 razy więcej czasu niż Bogu zajęło stworzenie całego świata  – czyli 2 tygodnie.  W efekcie otrzymujemy naturalną i dojrzałą wódkę o niepowtarzalnej czystości, jakości i smaku. Cały proces produkcji i w związku z tym każda partia jest limitowana Miesięcznie produkujemy tyle, ile liderzy rynku produkują w kilka godzin.

Ale nie będziemy ich gonić, nasz produkt pozostanie elitarny, bo tylko tak można osiągnąć to o co nam chodzi, WÓDKĘ NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI.
Nasza wódka nie ma mocnego nieprzyjemnego zapachu, pije się ją z przyjemnością nawet nie schłodzoną i wierzymy, że nasza wódka, jej smakoszom, nie zrujnuje następnego dnia. . Do produkcji naszych wódek i likierów używamy wyłącznie naturalnych składników najwyższej jakości, nie stosujemy sztucznych dodatków, barwników ani aromatów.

Można ja pić w temperaturze pokojowej. „It’s cool without cooling”.

Do produkcji naszych wódek i likierów używamy naturalnych składników naturalnej jakości, bez sztucznych dodatków, barwników czy polepszaczy smaku. Również materiały, użyte jako opakowanie są naturalne i w 100 % przyjazne środowisku.

Pokazany 1 - 1 z 1 produkt
Pokazany 1 - 1 z 1 produkt

Menu